salon z aneksem kuchennym
fotografia wizerunkowa
pomidory fotografia produktowa

Fotografia Biznesowa
- czy warto?

Jeżeli jesteś zdania, że każdy teraz ma dobrej klasy aparat w telefonie komórkowym, to wiedz, że nie zamierzam przekonywać Cię do zmian. 

Jeżeli jednak zauważasz, że to, co oferują inne firmy znacznie różni się od poziomu Twoich zdjęć, to bądź pewien, że wiem, jak temu zaradzić. Profesjonalne fotografie biznesowe (wizerunkowe, wnętrzarskie, czy produktowe) mają za zadanie być inwestycją, która pomoże Ci poprawić odbiór Twojej marki

Zdjęcie to nie jest tylko obrazek. To zbiór informacji, czy właściciel firmy zna trendy, chce się rozwijać, stara się na bieżąco śledzić rynek oraz dba o potrzeby swoich klientów. Każdy przedsiębiorca ma inny pomysł na to, jak miałby się prezentować wizerunek jego firmy, razem wybierzemy kierunek, w którym powinna iść Twoja firma. 

Fotografia Wnętrz

Jeżeli wynajmujesz lub sprzedajesz nieruchomość zapraszam do umówienia się na sesję fotograficzną. Dodatkowo fotografuję lokale usługowe oraz mieszkania pokazowe przygotowane przez projektantów.

Fotografia Wizerunkowa

Zapraszam na sesję wizerunkową. Zdjęcia mogą zostać użyte do promocji i reklamy usług, w portalach społecznościowych, na stronach internetowych oraz materiałach graficznych marki.

Fotografia Produktowa

Sesja produktowa ułatwi sprzedaż na sklepach internetowych, pozwoli na pełne wykorzystanie materiału fotograficznego w celach promocyjnych i reklamowych (ulotki, foldery, grafiki itd.)